Atsiliepimai

Geriausia reklama - iš lūpų į lūpas.

Vestuvės Kauno r.

Tiek mes tiek visi svečiai likome labai patenkinti, gavot tikrai daug pagyrų. Buvot labai profesionalūs, atlikimas puikus visomis kalbomis, tikrai palaikėt gera nuotaiką :) Ką gavom buvo taip ir net geriau nei įsivaizdavom. Linkim daug smagių koncertų ateityje!

Ačiū dar kartą! Tomas ir Ana.

Vestuvės Rietave

Vestuvės Skuodo r.

Vestuvės Šakių r.

Jubiliejus Klaipėdos r.

Jubiliejus Šilalės r.
Šį kartą nuo Sigitos, kurios (ir jos vyro Leono) vestuvėse dainavome prieš 5 mėnesius. Po kurio laiko teko dainuoti ir Leono mamos jubiliejuje. Atsiliepimas iš jubiliejaus.

Po kelių dienų atskriejo ir jubiliatės padėka. (padidėja paspaudus)

Gitanos jubiliejus Šiauliuose

Rasminos jubiliejus Kretingoje

Smagu, kai jaunieji mus prisimena ir po vestuvių, praėjus daugiau nei 2 mėnesiams

Netradicinis atsiliepimas, rekomenduoja sodyba.
Mums labai svarbus ir reikšmingas įvertinimas,
sodybų personalas girdi ko gero daugiausiai muzikantų ir atlikėjų.

Vestuvės Trakuose

Vestuvės Klaipėdoje

Vestuvės Šilutėje

Vestuvės Kauno r.


Juditos ir Nerijaus vestuvės, Telšiai.


Salomėjos ir Andriaus vestuvės, Telšiai.


Atsiliepimas po trečio grojimo tai pačiai šeimai.
Vaikų vestuvės, žmonos ir vyro jubiliejai


Vestuvės Plungėje

atsiliepimai_grupe-sekunda


Vestuvės Kretingos r.

Apie grupę SEKUNDA tik geriausi prisiminimai. Tikri profesionalai. Repertuaras, renginio pravedimas ir dainų atlikimas aukšto lygio. Ilgai išliks atmintyje pilna šokių salė, svečių šūksniai ,,Pakartot", jaunavedžių ir artimųjų laimingi veidai. Drąsiai rekomenduočiau šią grupę visoms šventėms švęsti. Dar kartą ačiū grupei „SEKUNDA“.

Jaunosios Vilmantės tėtis Vilmantas :)

p.s. nuo SEKUNDOS. Tai ko gero pirmas kartas, kai atsiliepimą parašė tėtis :)


Vestuvės Klaipėdos r.

Norim padėkoti už dalyvavimą mūsų vestuvėse, likom ne tik mudu su vyru patenkinti jūsų pasirodymu, bet ir iš svečių sulaukėm daugybės pagyrimų dėl jūsų komandos darbo. Vakaro pravedimas linksmas, neįkyrus, dainininkų balsai labai gražūs :)

Sėkmės Jums toliau.

Lina ir Edgaras.


Vestuvės Kaune

Mielieji, šilti, jaukūs ir tiesiog stebuklingi ypatingos mums  dienos prisiminimai išliks mūsų mintyse dar labai ilgai. Dėkojame, kad buvote kartu su mumis ir padėjote kurti mūsų nepamirštamas akimirkas ir linkime kuo didžiausios sėkmės Jūsų kolektyvui!

Justina ir Aurimas


Vestuvės Klaipėdoje

Aprimus vestuvių emocijoms, norėjome dar karta jums padėkoti už gerą muziką, puikią nuotaiką bei nuostabą organizavimą musu vestuvėse. Mes likome patenkinti, o svečiai sužavėti. Didelis dėkui visai jūsų gražiai kompanijai. Gerų darbų ir daug užsakymų.

Indrė&Mindaugas


Vestuvės Šilalėje (fejerverkų video šitose vestuvėse)

Praėjo savaitė po mūsų vestuvių, bet vis dar tebegyvename tos dienos nuotaikomis ir tik Jūsų dėka. Jūs prisidėjote prie to, kad mūsų šventė būtų tobula, tokia, apie kokią ir svajojome, pranokote visus mūsų lūkesčius. Esate žmonės, kurie puikiai, nuoširdžiai atlieka savo darbą. Tiek mes, tiek mūsų svečiai likome be galo patenkinti Jūsų darbu ir norime dar kartą nuoširdžiai padėkoti už sukurtą gražią, jaukią, įsimintiną šventę ir be abejo už Jūsų profesionalumą. Esate muzikantai iš didžiosios raidės. Gražiausių balsų savininkai. Dėkojame už nuostabią muziką, gražias dainas, už puikią visų nuotaiką. Drąsiai galime teigti, jog esate savo srities profesionalai, kuriuos galime rekomenduoti savo artimiausiems ir mylimiausiems žmonėms. Jei dar kartą reikėtų rinktis muzikantus, net nedvejodami pasirinktume Jus. Jūs patys geriausi!!!

Su pagarba, Dovilė ir Aivaras


Vestuvės Plungės r. (atsiliepimas parašytas Facebook'e)

brigita_vytautas


Jubiliejus Mažeikiuose

Dar kartą noriu padėkoti „SEKUNDA“ muzikantams - Egidijui ir Gražvydui už puikias nuotaikas, šaunią muziką, skaudančias kojas ir už nuostabiai praleistą vakarą, švenčiant mano jubiliejų . Telefonas netilo visą savaitę nuo pagyrų ir padėkų...

Trumpai tariant : „Geriau, kad ryte skauda kojas... o ne galvą“. Nuoširdus Jums AČIŪ.

Tikiu, kad dar susitiksime ne kartą...

Asta, Mažeikiai

 


Vestuvės Kelmės r.

2015 spalio mėnesį teko gelbėti gerus draugus, kolegas, nes vienas iš jų susirgo. Dvigubas jungtinis kolektyvas dirbome dviguboje šventėje - vestuvėse ir krikštynose.

sekunda-lm

 


Vestuvės Plungėje

Likome be galo patenkinti Jūsų darbu. Viskas buvo puiku, nieko netrūko. Ačiū, dar kartą sėkmės darbuose.

Rosita ir Irmantas


Vestuvės Molėtuose

Viskas nerealiai patiko :))) Ne tik mums, bet ir šventės dalyviams. Vien tik geri atsiliepimai. Daug kas prašė Jūsų kontaktų.

Labai labai nuoširdžiai, Jovita&Andrius


30 m. jubiliejus Kretingoje

2015 06 06 šventėme 30 m. jubiliejų Kretingoje. Grupė "SEKUNDA" mūsų lūkesčius viršijo 300 kartų. Niekada nebūtume patikėję, kad įmanoma taip linksmai, taip audringai, taip taip taip taip taip..........praleisti laiką.

Rekomenduosime draugams, pažįstamiems, visiems kam svarbu linksmi vakaro vedėjai, muzikantai. Super.... Didžiulis AČIŪ Jums iš didžiosios raidės.

Mindaugas ir Simona.


Vestuvės Telšiuose

Norime Jums padėkoti už nuostabų vakarą, kurį mes prisiminsime ilgai ilgai….

Ir ne tik mes, bet ir kiti dalyvavę mūsų vestuvėse draugai ir artimieji. Jūs esate nuostabūs, nepakartojami, šilti ir be galo gražiai dainuojantys žmogučiai. Dar kartą nuoširdžiai dėkojame!

Dovilė ir Laimis


Jubiliejus Mažeikių r.

Ko gero greičiausiai gautas atsiliepimas EVER. Ir dar iš svečio, kuris mus susirado po koncerto (šeštadienį) praėjus 2 dienoms (pirmadienį) Ačiū poniai Renatai. renata


Vestuvės Šilalės r.

Labai norime padėkoti grupei "Sekunda" už TOBULĄ MUZIKĄ, NUOTAIKĄ IR PROFESIONALUMĄ mūsų šventės metu. JŪS esate išties išskirtiniai ne tik muzikantai, bet ir žmonės. Jei dar kartą reikėtų savo pačiai svarbiausiai šventei rinktis muzikantus… Tai būtumėte JŪS.!!!! Likome sužavėti Jumis ir Jūsų GRAŽIAIS balsais.

Milda ir Valentas


Vestuvės Mažeikiuose

Jūsų pravestas vakaras buvo nerealus!!!! Tikrai nesitikėjome, kad taip smagiai ir šauniai praleisime laiką!!! Jūs tik įrodėte, kad nuo muzikantų priklauso ar vestuvės pavyks ar ne!!! Jos pavyko su kaupu!!! Jūsų vedamas vakaras patiko visai mūsų svečių kompanijai, o balsų grožis.... trūksta žodžių!!! Mes tik dar kartą norime pasakyti Jums Ačiū!!! :)

Rosana ir Valdemaras


Vestuvės Kretingoje

Jūsų darbą vertiname labai teigiamai. Tiek mes, tiek mūsų svečiai likome patenkinti.

Viktorija ir Mantas


Vestuvės Mažeikiuose

Atliekama programa patiko, ypač, kad muzika šiuolaikiška buvo. Svečiai liko taip pat labai patenkinti Jūsų darbu. Ačiū Jums.

Vaida ir Nerijus.


Vestuvės Plateliuose

Buvome visiškai patenkinti Jūsų darbu. Ačiū Jums ir sėkmės tolimesniuose darbuose!

Lina ir Gvidas


Vestuvės Mažeikiuose

Tiesiog norėjome trumpai ir nuoširdžiai padėkoti už profesionaliai atliktą darbą ir smagiai pravestą vestuvių vakarą. Visi džiaugėmės Jūsų ir Jūsų kolegų balsais. Esant progai būtinai vėl kreipsimės ir rekomenduosim draugams. Sėkmės jums darbuose!

Linkėjimai, Renata ir Žydrūnas


Vestuvės Telšių r.

Liepos 27 d. atšokome vestuves ir tikrai nesigailime pasirinkę Jūsų kolektyvą. Likome labai patenkinti, gražūs balsai, naujos, jaunatviškos dainos. Svečiai džiaugėsi visa programa. Labai smagi pasaka, visiem patiko. :) Jei reikia linksmų, gražių balsų muzikantų tikrai rekomenduojame. :)

Tomas ir Toma :)


Vestuvės Plungės r. , šį kartą šiek tiek kritikos mums.

Balsai jūsų gražūs, dainuojate gražias ir nenuvalkiotas dainas, o tai didelis pliusas. Programa graži, bet gal kartais reikia daugiau laiko duoti žmonėms pasišnekučiuoti. Žaidimas, kuriame reikėjo atspėt dainas truputėli per ilgas. Tokia būtų atvira nuomonė su truputėliu kritikos. :)

Deimantė ir Tomas


Vestuvės, Kretinga

Prieš savaitę atšventėme savo vestuves, kurias visapusiškai buvome patikėję į Jūsų rankas. Esame be galo patenkinti Jūsų darbu: vakaro vedimu, bendradarbiavimu ruošiantis vakarui, nuoširdžiu ir šiltu bendravimu, muzika, visos technikos kokybe ir visu kitu ko, gal dar nepaminėjome. Tikrai esate savo srities specialistas ir žinote ką darote. Ir mes ir visi svečiai likome labai laimingi ir sužavėti (ypač jaunojo Jūsų pagalbininko balsu). Drąsiai galiu Jus rekomenduoti geriausiems draugams, nes tikrai esate nuostabūs ir viską padarote geriau nei gerai :) Didelis DĖKUI Jums dar kartą už sukurtą gražią ir įsimintiną šventę! Pranokote mūsų lūkesčius :)

Labai laimingi ir patenkinti Jurgita ir Rokas :)


Vestuvės, Šiauliai

...nors nuo šventės praėjo jau du mėnesiukai, bet mes ir mūsų svečiai vis dar džiaugiamės puikia vakaro atmosfera, kurią Jūs padėjote sukurti. Labai ačiū už puikią nuotaiką ir muziką, kuri patiko ir jauniems ir seniems. Taip pat visi liko sužavėti pasaka ir jos pastatymu. Taigi, dar kartą labai ačiū už pagalbą kuriant nuostabią šventę. Agnė ir Sigitas


Vestuvės Mažeikiuose

Labai Jums ačiū už puikią nuotaiką, gerą muziką ir atmosferą!!! Tiek mes, tiek svečiai, likome labai patenkinti Jūsų darbu!!! Jei kas klaustų, tai rekomenduotume tik Jus!!!

Viktorija ir Aurelijus


Vestuvės Klaipėdoje

...apie jus galiu pasakyti tik gerai ir nieko daugiau :). Visiems svečiams labai patiko ir visi liko patenkinti, jei reikėtų vestuves planuot iš naujo - nieko nekeistume. Labai patiko jūsų vedama „pasaka“ - gal būtų įmanoma gauti jos tekstą. :)

Ačiū labai, Natalija ir Vytautas.


Krikštynos Mažeikiuose

Jūsų muzika mums tikrai tiko ir patiko. Labai gražūs balsai ir pravest tikiu mokat neblogai, tik negaliu įvertinti, nes pravedimo mūsų šventei reikėjo labai nedaug. :)

E.V.


Auksinės vestuvės Priekulėje

kojame, kad padėjote mums įgyvendinti svajonę - suruošti tėvams nerealią šventę. Esame begalo dėkingi jums už puikią muziką, gerą aurą, mokėjima justi šventės atmosferą. Kiek žinome, visai mūsų kompanijai, tiek jaunimui, tiek vyresnio amžiaus žmonėms patiko jūsų dainuojamos dainos ir balso tembras. Linkime jums ir toliau su tokiu nuoširdumu ir atsidavimu puošti šventes savo muzika. Mes džiaugiamės, kad pasirinkomes jus, iki sekančio susitikimo mūsų šeimos, draugų ir giminių šventėse. Siunčiame jums nuotrauką, kuri primins gražias ypatingos šventės akimirkas.

Su Pagarba, svotai Nijolė, Jonas Vainoriai, auksinių vestuvių jaunieji Danutė ir Stasys Matoniai.